Tak wyjątkowa uroczystość, która zdarza się raz w życiu zasługuje na szczególną oprawę. Dlatego warto skorzystać z doświadczenia i rad naszej firmy, która pomoże wszystko zaplanować w najdrobniejszych detalach. Ustalimy wspólnie z Państwem czas i miejsce wydarzenia, zorganizujemy odpowiednią oprawę muzyczną oraz catering.

Przed Wami wyzwanie w postaci organizacji wesela? Liczba zadań, które są z nim związane, spędza Wam sen z powiek? Chcecie, by ten najważniejszy dzień w Waszym życiu był doskonały w najdrobniejszych detalach? W Confere zapewniamy profesjonalną organizację wesela krok po kroku. Zapraszamy do współpracy! Dzień rozpoczynający nowy, wspólny rozdział w życiu to chwile pełne radości i wzruszenia. Paletę emocji uzupełnia stres, którego źródłem dla większości par jest organizacja wesela. Ta pochłania czas i energię, wymaga pełnego zaangażowania i doskonałej koordynacji. Na szczęście jesteśmy my – specjaliści Confere, którzy zorganizują dla Was wesele od A do Z.

Pomagamy dobrać lokal i zarezerować termin

Elegancka restauracja? Rustykalny zajazd? A może przyjęcie w pałacowych wnętrzach? Wybór lokalu na wesele to ogromne wyzwanie dla przyszłych nowożeńców. Z naszą pomocą podjęcie tej ważnej decyzji stanie się prostsze i przyjemniejsze. Wystarczy, że opowiecie nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, przedstawiając wizję wymarzonego wesela.

Podczas wspólnej rozmowy, uważnie wysłuchamy Waszych planów związanych z organizacją wesela. Bazując na przedstawionych wymaganiach i przyjętym budżecie, nie tylko wyjdziemy Wam naprzeciw z kilkoma propozycjami starannie wytypowanych lokali, ale i pomożemy w zarezerwowaniu terminu planowanego przyjęcia w wybranym miejscu.

Organizujemy fotografa, zespół/dj i catering

Na kolejnym etapie współpracy, nasi konsultanci weselni, pomogą Wam w wyborze odpowiednich podwykonawców na wesele. W szczególności skupimy się na podjęciu współpracy z profesjonalnym fotografem, odpowiedzialnym za przygotowanie wyjątkowej pamiątki z niezwykłego dniu ślubu i wesela.

Wesprzemy Wam również w rozwiązaniu dylematu pomiędzy zespołem muzycznym i DJ-em, udzielimy wskazówek w doborze oferty cateringowej i zaplanowaniu menu weselnego, doradzimy w kwestiach związanych z dekoracjami czy makijażem weselnym. Nasze propozycje dostosujemy ściśle do Waszych potrzeb i możliwości finansowych.

Zadbamy o dekorację sali

Zadbamy również o wizualną stronę organizowanego wesela, przygotowując oryginalną dekorację sali. Do jej stworzenia wykorzystamy elementy spójne z przyjętą koncepcją przyjęcia - świeże kwiaty oraz bogate zaplecze dodatkowych elementów dekoracyjnych, takich jak świeczniki czy lampiony.

Z dbałością o szczegóły wykonamy kompozycje kwiatowe na stoły gości, dekoracje krzeseł, dekoracje sztućców, dekoracje sufitów, aranżacje sal tanecznych, dekoracje świetlne, podziękowania dla rodziców i gości oraz dekoracje pojazdów ślubnych. Z przyjemnością wcielimy w życie także inne z Waszych pomysłów.

Przygotujemy scenariusz uroczystości

Jednym z sekretów udanego wesela jest scenariusz, w opracowaniu którego pomagamy przyszłym Parom Młodym. Starannie przygotowany plan ramowy przyjęcia zawiera takie elementy, jak czas składania życzeń, moment rozpoczęcia oczepin czy podanie tortu weselnego. Stanowi oś, dzięki której przyjęcie przebiega tak, jak powinno.

Scenariusz stanowi spore ułatwienie przede wszystkim dla zatrudnionych przez Was podwykonawców. Pozwala zgrać się fotografowi, zespołowi lub DJ-owi oraz obsłudze sali w realizowanych przez nich działaniach. A Wam – daje poczucie bezpieczeństwa i kontroli, które w tym emocjonującym dniu odgrywają ogromną rolę.

Zadbamy o pozostałe atrakcje

To jednak nie wszystko! W Confere do organizacji wesele podchodzimy kompleksowo, co oznacza, że naszym klientom oferujemy również możliwość przygotowania specjalnych atrakcji. Wśród nich nie mogło zabraknąć znanych i lubianych fotobudek, słodkich bufetów oraz pokazów barmańskich czy tanecznych.

Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów organizacji wesela!