Chrzciny i komunia to niezwykle ważne dla rodzin wierzących wydarzenia. Nic więc dziwnego, że rodzice chcą zapewnić odpowiednią ich oprawę. Niestety, zarówno organizacja chrzcin jak i komunii nie jest zadaniem łatwym - szczególnie, jeśli wszystko załatwiamy samodzielnie. Dlatego też, jeśli przed tobą organizacja chrzcin lub przyjęcia komunijnego - zdaj się na nas!

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu organizacji chrzcin oraz przyjęć komunijnych. Lata doświadczenia i wiedza, którą posiadamy, pozwala nam spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wyróżnia nas nie tylko wysoka jakość usług, ale również przystępne, konkurencyjne ceny. Potwierdzają to liczne pozytywne opinie zadowolonych klientów.

Zadbamy o każdy detal przyjęcia komunijnego

Przyjęcie komunijne wymaga przygotowania wielu kwestii. Wybór odpowiedniej sali, jej udekorowanie, wybór menu i tortu oraz zapewnienie atrakcji - to wszystko zabiera sporo czasu. Na szczęście, decydując się na skorzystanie z usług Confere nie musisz martwić się żadną z tych kwestii. Wszystkim zajmiemy się bowiem za ciebie.

Nasze usług obejmują znalezienie odpowiedniego lokalu dopasowanego do twoich potrzeb i liczby gości. Zadbamy o udekorowanie stołu i sali a także zatroszczymy się o to, co znajdzie się na stole. Nasze propozycje menu są zawsze różnorodne - dzięki temu każdy z naszych klientów może wybrać smaki, które spełnią oczekiwania zaproszonych gości - niezależnie od ich wieku i preferencji.

Pomożemy wybrać odpowiednie miejsce

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór odpowiedniej sali ma ogromne znaczenie. To właśnie od tego zależy komfort gości zaproszonych na chrzciny lub przyjęcie komunijne. Niestety, w sezonie ciężko znaleźć na własną rękę lokal, który spełniałby wszystkie oczekiwania. Dlatego też wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów.

Pomagamy w znalezieniu miejsca, które spełni twoje oczekiwania - dogodnie położonego, w pełni wyposażonego oraz oferującego wysoką jakość obsługi. Wsłuchujemy się w oczekiwania naszych klientów, dzięki czemu możemy zaproponować sale z miejscem zabaw dla dzieci, lokalizacje z pięknym widokiem oraz wiele innych możliwości. Zależy nam bowiem na twoim zadowoleniu.

Fotograf, kamerzysta? Powierz to Confere!

Chrzciny i komunia to ważne wydarzenia, po których powinien zostać ślad. Dlatego też wielu rodziców chce, aby towarzyszył im fotograf lub profesjonalny operator kamery. Dzięki nam nie muszą poszukiwać osób, które zajmą się fotografowaniem lub nakręcaniem wideo. Chętnie podejmiemy się bowiem znalezienia osób, które stworzą piękny, pamiątkowy materiał.