Organizacja kongresu lub dużej konferencji bywa zadaniem trudnym, któremu sprostać mogą tylko doświadczeni profesjonaliści. Wymaga to bowiem przygotowania w wielu aspektach - od znalezienia miejsca, poprzez ustalenie programu, druk materiałów, wynajem cateringu, aż po dbanie o obsługę techniczną i udzielanie doraźnej pomocy uczestnikom.

Z pewnością więc ucieszy cię fakt, że nasza firma troszczy się o każdy z wyżej wymienionych aspektów, dbając o to, by kongres przez nas organizowany był w pełni profesjonalnym wydarzeniem, które zostanie dobrze odebrane. Chętnie pomożemy ci w jego przygotowaniu - niezależnie od jego tematyki czy ilości uczestników. Nie boimy się żadnych wyzwań.

Rejestracja uczestników

Kongresy i konferencje to wydarzenia o określonej liczbie uczestników. Często są to także imprezy zamknięte. Dlatego też niezwykle ważnym aspektem organizacji tego typu wydarzeń jest rejestracja uczestników, która zapewni im szybkie i sprawne wejście na teren eventu. Wymaga to nie tylko wiedzy i doświadczenia, ale również sprawdzonego systemu.

Decydując się na skorzystanie z naszych usług masz pewność, że wykorzystując najnowocześniejsze narzędzia jesteśmy w stanie poradzić sobie ze sprawną rejestracją uczestników - niezależnie od tego, jak duże wydarzenie planujesz. Działamy sprawnie i w pełni profesjonalnie, dzięki czemu problemy z rejestracją uczestników praktycznie się nie zdarzają.

Organizacja kongresów

Przygotowanie materiałów konferencyjnych

Kongres czy konferencja to wydarzenia, na których nie może zabraknąć ulotek, materiałów promocyjnych, informatorów czy programów eventu. Druk wszystkich tych materiałów reklamowych może być nie lada wyzwaniem. Nie jest nim jednak dla nas. Decydując się na skorzystanie z oferty Confere masz pewność, że wszystkie materiały będą na miejscu.

Dbamy o wysoką estetykę materiałów reklamowych, podpowiadamy co warto wykorzystać podczas wydarzenia, a następnie, korzystając z usług dobrych, konkurencyjnych cenowo drukarni, przygotowujemy wszystkie potrzebne ci materiały. Szybko, sprawnie i w pełni profesjonalnie. Możesz na nas polegać.

Organizacja cateringu

Kongresy to zwykle wydarzenia, które trwają przez cały dzień. Nic więc dziwnego, że uczestnicy mogą czuć się głodni i zmęczeni. Naszą rolą jest nie dopuścić do tego, by ktokolwiek czuł się niekomfortowo. Dlatego też organizując tego typu wydarzenia dbamy o znalezienie atrakcyjnej oferty cateringu, który w pełni zadba o potrzeby uczestników kongresu.

Stawiamy na sprawdzone firmy cateringowe, które posiadają szerokie menu oraz gotują ze świeżych, smacznych produktów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że jedzenie, które trafi na stoły podczas twojego wydarzenia, będzie estetyczne oraz pyszne. Co więcej, zadbamy również o znalezienie oferty jak najbardziej korzystnej cenowo.

Zapewnienie zakwaterowania

Zarówno uczestnicy, jak i prelegenci, muszą mieć miejsce, w którym odpoczną po wydarzeniu lub przygotują się na drugi dzień jego trwania. Organizacja kongresu oznacza więc również konieczność znalezienia idealnych miejsc noclegowych. Decydując się na skorzystanie z naszych usług nie musisz się tym martwić. Znajdziemy bowiem zakwaterowanie, jakiego potrzebujesz.

Niezależnie od tego, dla ilu osób musimy zapewnić noclegi, możesz mieć pewność, że znajdziemy obiekty komfortowe i nowoczesne, które oferują dobre warunki i ceny. Zajmiemy się ustalaniem szczegółów, negocjacją cen oraz wszystkimi kwestiami formalnymi. Jednym słowem każdy, kto tego potrzebuje, znajdzie odpowiednie dla siebie zakwaterowanie.

Pełna obsługa techniczna

Podczas trwania kongresu nie ma mowy o problemach technicznych z nagłośnieniem, Internetem czy prezentowaniem treści. Wiemy to, dlatego też zapewniamy w pełni profesjonalna obsługę techniczną w każdym możliwym aspekcie. Korzystając z naszych usług masz pewność, że wszystkie kwestie zostaną dopięte na ostatni guzik - przekonało się o tym już wielu zadowolonych klientów naszej firmy.