Confere to firma, dla której organizacja konferencji nie ma żadnych tajemnic. Zajmujemy się kompleksową pomocą w znalezieniu idealnego miejsca, zapewniamy obsługę techniczną, poszukujemy dobrego noclegu oraz cateringu dla uczestników wydarzenia. Co więcej, możemy również udzielić ci wsparcia w przygotowaniu ciekawego programu twojego eventu.

Jesteśmy zespołem doświadczonych profesjonalistów, którzy mogą pomóc ci w organizacji konferencji biznesowej, spotkania firmowego, bankietu, jubileuszu czy szkoleń. Jako organizator konferencji posiadamy bowiem wiedzę, doświadczenie oraz szeroką bazę kontaktów, pozwalających nam działać szybko i sprawnie. Wystarczy, że powiesz nam czego potrzebujesz - my zajmiemy się resztą.

Zapewniamy obsługę techniczną konferencji

Aby wydarzenie mogło być udane, sala, na której odbywa się konferencja, musi zostać odpowiednio przygotowana i wyposażona. Dostęp do odpowiedniej liczby miejsc, oświetlenie, nagłośnienie, dostęp do Internetu czy urządzeń umożliwiających prowadzenie prezentacji - organizator konferencji musi pamiętać o wszystkim. Chyba, że zdecyduje się na profesjonalna pomoc.

Organizacja konferencji

Naszym klientom oferujemy bowiem obsługę techniczną konferencji. Wykonamy wszystkie niezbędne instalacje sprzętu, sprawdzimy urządzenia, nagłośnienie oraz prędkość łącza internetowego, a także zajmiemy się pomocą podczas trwania wydarzenia. Dzięki temu możesz mieć pewność, że żadne trudności, problemy czy usterki techniczne nie przerwą twojego eventu.

Zadbamy o promocję i przygotowanie materiałów reklamowych

Każdy organizator konferencji wie doskonale, że jednym z najtrudniejszych etapów organizacji wydarzenia jest jego promocja i zachęcenie uczestników do licznego przybycia. W dzisiejszych czasach dzieje się wiele, przez co zainteresowanie konferencjami czy szkoleniami nie jest tak duże jak kiedyś. Na szczęście Confere ma na to radę. Pomożemy ci w skutecznej promocji twojego wydarzenia.

Decydując się na skorzystanie z naszych usług możesz liczyć na pomoc w przygotowaniu materiałów reklamowych oraz ich dystrybucji. Pomagamy w promocji w lokalnych mediach, na portalach społecznościowych oraz w innych kanałach. Wspólnie z tobą znajdziemy skuteczne metody dotarcia do osób potencjalnie zainteresowanych twoim wydarzeniem i zadbamy, by cieszyło się ono odpowiednią frekwencją.

Zaproponujemy catering i noclegi dla uczestników

Obsługa konferencji to nie tylko dbanie o techniczną stronę wydarzenia, ale również zapewnienie komfortu uczestnikom. Jeśli podczas eventu będą mieli możliwość posilić się pysznym jedzeniem, a po szkoleniu lub konferencji odpoczną w komfortowych warunkach, z pewnością docenią organizatora i jego umiejętności. Dlatego też jesteśmy w stanie pomóc ci również w tych aspektach.

Firmom i event managerom pomagamy w znalezieniu noclegów dla uczestników. Przedstawiamy sprawdzone przez nas miejsca, które są w stanie zaproponować wysoki standard wypoczynku, a przy tym przystępną cenę. Co więcej, zajmujemy się również znalezieniem firmy cateringowej, która spełni twoje oczekiwania. Wszystko po to, by konferencja była dla uczestników wydarzenia prawdziwą przyjemnością.

Pomoc w przygotowaniu programu konferencji

Każdy, kto zajmuje się organizacją konferencji dla firm, wie doskonale, że nie jest to zadaniem łatwym. Wymagania uczestników rosną, coraz trudniej jest ich także zainteresować i zaciekawić. Kluczowe znaczenie ma opracowanie ciekawego programu, który będzie interesujący, niecodzienny i wartościowy. Dlatego też, jeśli brakuje ci pomysłów, skontaktuj się z nami. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

Pomagamy w opracowaniu poszczególnych programów konferencji biznesowej, podpowiadamy atrakcyjne formy rozrywki, podsuwamy niebanalne i sprawdzone pomysły. Możemy również zająć się dla ciebie przygotowaniem materiałów konferencyjnych, szkoleniowych i promocyjnych. Słowem, pomożemy ci zadbać o to, by twoja konferencja cieszyła się zainteresowaniem i uznaniem uczestników.

Pełna obsługa technicza konferencji

Podczas trwania wydarzenia nie powinieneś martwić się tym, że coś pójdzie nie tak. Dlatego też organizacja szkoleń i konferencji w naszym wydaniu obejmuje pełną obsługę techniczną w trakcie wydarzenia. Dbamy o oświetlenie, dostęp do Internetu oraz niezbędnych sprzętów, takich jak projektor czy rzutnik oraz sprawdzamy ich działanie. Robimy wszystko, by przebieg wydarzenia spełnił oczekiwania twoje oraz uczestników.