Hawajskie rytmy, indyjskie zapachy, czy widoki nie z tej ziemi. Imprezy tematyczne to okazja do wyśmienitej rozrywki w wybranym przez Państwa klimacie. Mogą one ubarwić zarówno jubileusze, bankiety jak i szaloną, całonocną zabawę.
Naszym jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Im bardziej szalony i niezwykły pomysł, tym lepiej. Wymyślimy oryginalny scenariusz, przygotujemy catering, sale i noclegi. Uwielbiamy wyzwania, dlatego liczymy, że je przed nami Państwo postawicie.

Dancing PRL

Wyśmienita zabawa w socrealistyczny stylu z przymrużeniem oka. Kultowy wystrój, który znany jest z najlepszych filmów minionej epoki: kraciaste ceraty i obrusy, oranżada w butelkach, musztardówki, szklanki z koszyczkami, a na ścianach afisze z zachęcającymi hasłami – PROLETARIUSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ, ZAKŁAD PRACY TWOIM DRUGIM DOMEM, itp. Liczne zabawy i atrakcje takie jak alkohol wydawany tylko na kartki. Całość w rytmie przebojów polskiej muzyki lat 60, 70 i 80.Hawajski luz

Nie trzeba się już pakować i gnać na lotnisko, by zdążyć na samolot na Hawaje. Teraz można poczuć ich smak również w Polsce. Trawiaste spódniczki, kwiaty, kolorowe naszyjniki, drinki , ananasy, nastrojowa muzyka typu aloha sunday i oczywiście rock a hula. Ponadto gra w limbo oraz liczne konkursy taneczne. Wszystko po to, by poczuli się Państwo beztrosko i przyjemnie, jak w raju na ziemi i bawili do białego rana ze śpiewem na ustach.

W klimacie Bollywood

Blichtr i przepych bollywoodzkich produkcji na wyciągnięcie ręki. Mieniące się kolorami niezwykłe, hinduskie stroje, wyśmienita, klimatyczna muzyka oraz przywodząca na myśl Indie scenografia pozwolą przenieść się Państwu na drugi koniec świata. Dodatkowo będą Państwo mogli nauczyć się tańczyć w stylu gwiazd bollywood, a także pomalować twarz zgodnie z hinduskim obyczajem oraz zrobić sobie zdjęcia na czerwonym dywanie. Dzięki temu będą mogli Państwo poczuć niezwykły klimat indyjskiej kinematografii.

Kosmici imprezują

Na Space Party pojawią się kosmici z każdego zakątka galaktyki, w tym także te popularne, znane z Gwiezdnych Wojen czy Star Trek’a. Każdy uczestnik zabawy musi przybrać nowe kosmiczne imię i przywdziać odpowiednie ubranie. Maski, czułki, rurki, ciało pomalowane na zielono, fioletowo lub srebrno. Do stroju ufoludka może być przydatna folia aluminiowa. Tak przygotowani zaczynamy imprezę wśród latających spodków, planet i wizerunków kosmitów. Całość zwieńczają odpowiednia muzyka, przekąski i zielone drinki. Ale bez obaw, po zabawie każdego porwanego człowieka odprowadzamy na ziemię.

Napad zbójnicki i biesiada Janosikowa

Zadziorna impreza w góralskim stylu. Jedyny taki przypadek kiedy mimo napadu pojmani nie chcą uciekać przed zbójami. Chętnie natomiast i zupełnie z własnej woli poddają się związaniu linami, zakuciu w dyby, czy przejściu prób zbójeckich: ognia, wody i męstwa. W trakcie trwania imprezy będą Państwo mogli również wziąć udział w licznych konkursach m.in. tańca góralskiego, jedzenia oscypka, wiązania kierpców, a także zostać pasowani na zbójnika oraz Janosikową kochankę. Wszystko to w rytm skocznej i wesołej muzyki góralskiej.

Góralska impreza

Charakterna impreza z w rytm muzyki góralskiej z najprawdziwszym zespołem góralskim na żywo. W trakcie jej trwania rąbka tajemnicy dotyczącej kultury góralskiej uchyli gawędziarz, który bydzie godoł różne historyje, hej! Ponadto będą mogli Państwo także nauczyć się tradycyjnych tańców góralskich by później żywiołowo pląsać na parkiecie, a także wykazać się różnymi wyjątkowymi umiejętnościami podczas śpasów góralskich.