Udana impreza integracyjna to szansa na zjednoczenie zespołu pracowników oraz wspomnienia na lata. Warto więc zadbać o to, by wyjazdy integracyjne były jak najbardziej atrakcyjne i pełne ciekawych chwil. W jaki sposób możesz o to zadbać? Wystarczy, że skorzystasz z naszych usług, by twój wyjazd firmowy był udany i wyjątkowy.

Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez firmowych i spotkań integracyjnych. Nasze doświadczenie i wiedza pozwalają nam tak zaplanować twoją imprezę, by była w pełni dopasowana do specyfiki twojej firmy, wieku pracowników oraz twoich indywidualnych oczekiwań i potrzeb. Wszystko to w dobrej, przystępnej cenie.

Organizacja wyjazdów dla firm

Każdy, kto choć raz przygotowywał wyjazd integracyjny, wie, że należy zatroszczyć się o wiele aspektów - wybór odpowiedniego miejsca, zadbanie o dobre jedzenie i oprawę muzyczną, wybór atrakcji dla uczestników wydarzenia - to wszystko zajmuje sporo czasu, zwłaszcza, gdy nie masz odpowiednich kontaktów.

Możemy zająć się tym za ciebie. Oferujemy pełną organizację wyjazdów dla firm - od znalezienia idealnego noclegu, poprzez zamówienie cateringu, zespołu muzycznego lub DJ-a po znalezienie idealnych, niecodziennych atrakcji, które sprawią, że wasza impreza integracyjna będzie szansą na doskonałą, niecodzienną zabawę. Słowem, zajmiemy się każdym aspektem waszego wyjazdu.

Kompleksowa obsługa imprez

Nasze usługi nie ograniczają się do zorganizowania wszystkich niezbędnych elementów wyjazdu firmowego. Zapewniamy bowiem również kompleksową obsługę imprezy integracyjnej - tak, byś nie musiał o nic się martwić. Dopilnujemy wszystkich szczegółów, na bieżąco rozwiążemy problemy oraz zadbamy o świetną atmosferę wśród uczestników. Przekonaj się, że warto nam zaufać.

Karaoke

Zabawa mająca swe początki w Japonii, podczas której chętni śpiewają do przygotowanego podkładu muzycznego znane przeboje. Gwarantujemy szeroki wybór piosenek w języku polskim i angielskim oraz znakomitą porcje rozrywki.

Wyprawy terenowe

Specjalna, interaktywna wyprawa terenowa, w trakcie której każda grupa lub osoba indywidualna zostanie poddana kolejnym próbom. Ta, która wyjdzie z nich zwycięsko i z najlepszym rezultatem wygrywa. Czy są Państwo gotowi na taki poziom rywalizacji ?

Zabawy w wodzie

W naszym regionie istnieje wiele możliwości organizacji eventów i zabaw w wodzie. Spływ tratwami flisackimi, rafting, kajaki, hydrospeed, żeglowanie, jazda na nartach wodnych to tylko wybrane. Każda tych aktywności sprzyja, dzięki wspólnemu wysiłkowi oraz niezwykle sprzyjającym okolicznościom przyrody, zacieśnianiu więzi oraz integracji pracowników.

Warsztaty taneczne

Zapraszamy Państwa do połączenia przyjemnego z pożytecznym. Warsztaty taneczne to znakomity sposób na wspaniałą rozrywkę oraz integrację grupy. W trakcie zajęć z naszymi wykwalifikowanymi instruktorami czeka Państwa wiele śmiechu, zabawy i pozytywnej energii, która zbliża do siebie uczestników.

Gry i zabawy integracyjne indoor

Specjalnie zaprojektowane, ciekawe konkurencje prowadzone przez doświadczonych animatorów i instruktorów sprawią, że uczestnicy chętnie wezmą w nich udział. Obecna w nich wzajemna rywalizacja ukierunkowana na wspólny rezultat uczy współpracy, akceptacji oraz pogłębia interakcję zespołu. Dodatkowo fakt, że odbywają się na świeżym powietrzu, w kontakcie z przyrodą podnosi atrakcyjność zabawy.

Gry i zabawy outdoor

Specjalnie zaprojektowane, ciekawe konkurencje prowadzone przez doświadczonych animatorów i instruktorów sprawią, że uczestnicy chętnie wezmą w nich udział. Obecna w nich wzajemna rywalizacja ukierunkowana na wspólny rezultat uczy współpracy, akceptacji oraz pogłębia interakcję zespołu. Dodatkowo fakt, że odbywają się na świeżym powietrzu, w kontakcie z przyrodą podnosi atrakcyjność zabawy.

Paintball

Zapraszamy na pełne adrenaliny paintballowe granie. Celem gry jest wyeliminowanie zgodnie z ustalonymi zasadami przeciwnika. Paintball uczy uczestników strategicznego myślenia, współdziałania oraz lojalności. Wspiera także budowanie zespołów i jego zgranie.

Przygotowane przez nas scenariusze gry gwarantują dobrą zabawę oraz sportową rywalizację.

Offroad

Jazda za kierownicą prawdziwego samochodu terenowego to wspaniały sposób na sprawdzenie swoich umiejętności w trudnym górskim terenie. To aktywność odpowiednia zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, nie wymagająca większego przygotowania. Wspólne przeżywanie emocji oraz pokonywanie przeszkód znakomicie wpływa na budowę i cementowanie zespołu.

Wszystkie używane przez nas pojazdy są sprawne technicznie i odpowiednio przygotowane do jazdy. Dzięki temu Państwa przygoda w terenie będzie samą przyjemnością.

Quady i buggy

Wyprawy w teren to jedne z najbardziej popularnych form zabaw integracyjnych wybieranych przez firmy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom organizowane przez nas eskapady na quadach lub w buggy są w pełni dopasowane do Państwa potrzeb i oczekiwań. Niezależnie od tego czy są one motywem przewodnim czy tylko elementem imprezy integracyjnej, wspólne przygody, emocje i rozrywka wpływają motywująco i budująco na zespół.

Warsztaty kulinarne

Warsztaty kulinarne uczą i bawią. Z jednej strony pozwalają zdobyć atrakcyjną umiejętność, z drugiej zapewniają wyśmienitą zabawę z dużą dozą śmiechu i zabawy. Wspólne gotowanie nie tylko zaostrza apetyt, ale też może uczyć zdrowej rywalizacji oraz kooperacji między członkami zespołu.

Rodzaj kuchni oraz czas trwania warsztatów można dowolnie modyfikować i ustalać.

Spotkanie z gwiazdą

Koncert, stand-up, spotkanie autorskie, warsztaty z gwiazdą mogą być ekskluzywnym dodatkiem lub głównym celem wydarzenia firmowego. Mogą one dostarczyć wyjątkowych wrażeń i wpłynąć na wzmocnienie Państwa marki wśród pracowników. W naszej ofercie znajduje się zorganizowanie występu każdej gwiazdy, o którą Państwo poproszą.

Warsztaty

Nauka kaligrafii, tworzenia rękodzieła, kurs fotografii, a może szydełkowania? Zorganizujemy dla Państwa każdy kurs szybko i skutecznie. Wybierzemy prowadzącego, znajdziemy lokalizacje i zapewnimy wspaniała zabawę. Chcemy dać się zaskoczyć nowym tematem warsztatów do zrealizowania.