Organizowane przez nas eventy firmowe odznaczają się wysoką jakością oraz dobrą zabawą. Niezależnie czy chcą Państwo zorganizować firmowy piknik, stoisko na targach, czy wydarzenie sportowe, stworzymy coś nieprzeciętnego. Jednocześnie pilnujemy, by realizacja wydarzenia nie przekroczyła założonego budżetu. Dbamy też o to, by było ono częścią strategii budowania Państwa marki i dotarło do odpowiedniej grupy docelowej.

Piknik firmowy

To idealna okazja do integracji pracowników oraz ich rodzin, a także fantastyczny sposób na spędzanie czasu ze swoimi najbliższymi. Dbamy o to by ani duży, ani mały uczestnik się nie nudził i dla każdego przygotowujemy atrakcyjne rozrywki. Dla najmłodszych i tych trochę starszych organizujemy również specjalne zabawy w kąciku malucha oraz w ogródku animacyjnym. Cały piknik i jego atrakcje mogą być dopasowane do Państwa wymagań oraz potrzeb. Możemy osadzić go w dowolnym czasie i miejscu i stworzyć magiczne miejsce do wspólnej zabawy.

Chcesz zorganizować imprezę firmową na świeżym powietrzu? Zależy Ci na pełnym atrakcji evencie, który na długo zapadnie w pamięci pracowników i ich rodzin? Pikniki firmowe, w których organizacji jesteśmy specjalistami, pozwolą Ci to osiągnąć! Przekonaj się o tym, powierzając nam kompleksowe przygotowanie wyjątkowego wydarzenia. Bogate doświadczenie w organizacji eventów sprawia, że naszym klientom możemy zagwarantować najlepsze atrakcje, bogate zaplecze techniczne, maksymalne bezpieczeństwo oraz dopięcie kwestii organizacyjnych na ostatni guzik. To sprawia, że nasze pikniki firmowe są zawsze w pełni udane, a ich uczestnicy wracają z nich z wyłącznie pozytywnymi wspomnieniami!

Dlaczego warto organizować pikniki firmowe?

Organizacja firmowych pikników to doskonały sposób na połączenie zabawy na świeżym powietrzu z możliwością integracji pracowników firmy oraz ich rodzin. Luźna atmosfera wydarzeń plenerowych, otoczenie pięknej przyrody oraz nietuzinkowe atrakcje sprzyjają relaksowi uczestniczących w nich osób.

Pikniki firmowe są coraz popularniejszą formą spędzania czasu, stosowaną przez wiele branż. Nie bez powodu – tego typu eventy to najlepsza inwestycja w zintegrowany, dobrze znający się zespół, pogłębienie relacji między pracownikami i kadrą menadżerską oraz ocieplenie wizerunku zarządu. Zadowolony z pikniku pracownik to pracownik zmotywowany do działania, lojalny wobec firmy i osiągający dla niej lepsze wyniki.

Kompleksowa organizacja od A do Z

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów, do organizacji pikników firmowych podchodzimy w sposób kompleksowy. W ramach usługi, wyszukujemy lokalizację dla eventu, zapewniamy atrakcje piknikowe dla dzieci i dorosłych, dbamy o niezbędną infrastrukturę, oświetlenie, nagłośnienie, catering i nie tylko.

Nad prawidłowym przebiegiem pikników firmowych czuwa nasz doświadczony personel – koordynator, konferansjer oraz animatorzy. Zakres działań dopasowujemy każdorazowo do indywidualnych wymagań i wytycznych klienta. Zajmujemy się wszystkim, co potrzebne, by uczestnicy zorganizowanego pikniku firmowego mogli oddać się integrującej zabawie.

Jakie proponujemy atrakcje?

Podstawą każdego pikniku firmowego są rozmaite atrakcje. W Confere stawiamy na nieszablonowość i zaangażowanie względem każdego powierzonego nam wydarzenia. Bazując na liczbie i wieku uczestników, preferencjach klienta, zadeklarowanym budżecie i lokalizacji pikniku firmowego, dobieramy atrakcje, które zachęcą każdego do zabawy.

Na naszych imprezach nikt się nie nudzi – a to za sprawą przemyślanych scenariuszy pikników firmowych. W programie organizowanych przez nas eventów nie brakuje atrakcji dla dzieci, w tym zjeżdżalni, karuzel, trampolin i animacji oraz zabaw dla dorosłych, takich, jak ścianka wspinaczkowa, paintball czy konkurencje strzeleckie.

Warto nam zaufać!

Organizacją pikników firmowych zajmujemy się od ponad 6 lat. Z naszej wiedzy i doświadczenia skorzystały setki firm, których zaufanie zdobyliśmy indywidualnym podejściem i kompleksową obsługą. Dołącz do grona zadowolonych klientów Confere – zapytaj o szczegóły współpracy nad jedynym w swoim rodzaju eventem dla pracowników i ich rodzin!

Eventy marketingowe

Zmieniający się sposób promocji marek i idei z nimi związanych powoduje konieczność tworzenia wydarzeń firmowych budujących odpowiedni wizerunek firm na rynku. Dzięki bezpośredniemu oddziaływaniu na klientów przedsiębiorstwa oraz jego pracowników ich wpływ na postrzeganie danego brandu jest niezwykle silny. Chętnie pomożemy Państwu przygotować eventy, które wpłyną na serca i umysły ludzi, dostarczą im wiedzy o Państwa produktach i firmie, a także filozofii i przesłaniu jakie im towarzyszą.

Targi

Przekazując nam organizacje obecności na targach branżowych uzyskują Państwo możliwość skupienia się na tym co jest najważniejsze, czyli Państwa klientach. My zajmiemy się cała resztą od stworzenia stoiska targowego, po jego obsługę oraz przygotowanie wydarzeń towarzyszących. Sprawimy by stoisko firmowe było Państwa najlepszą wizytówką,  a hostessy były miło pamiętane przez zwiedzających.

Targi i wystawy stanowią jedno ze skuteczniejszych narzędzi marketingowych w rękach każdego przedsiębiorcy. Obecność na eventach branżowych to dla nich doskonała okazja na nawiązanie kontaktu z klientami i partnerami biznesowymi. By udział w wydarzeniu przyniósł oczekiwane korzyści, konieczna jest jego umiejętna organizacja. W Confere wierzymy, że targi i wystawy, jak nic innego, pozwalają firmom na budowanie ich wizerunki oraz promowanie swoich produktów i usług w branży. Dzięki nim możliwe jest skupienie wokół siebie szerokiego grona odwiedzających o strategicznym dla biznesu znaczeniu. Bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu, organizujemy targi i wystawy, które pozwalają firmom zaistnieć w świadomości odbiorców.

Kompleksowa organizacja targów i wystaw międzynardowoych

W czym możemy pomóc Twojej firmie? Organizacją wystaw i targów międzynarodowych zajmujemy się w sposób kompleksowy, wspierając klientów we wszystkich aspektach związanych z przygotowaniem i realizacją eventu. Zakres naszych działań obejmuje: wybór powierzchni wystawienniczej, przygotowanie projektu zabudowy oraz obsługę stoiska firmowego i wydarzeń towarzyszących.

Dbamy o to, by nasi klienci mogli w pełni skupić się na kluczowych dla nich aspektach związanych z targami i wystawami. By kontakt z potencjalnymi partnerami biznesowymi oraz odbiorcami produktów i usług był maksymalnie owocny, przejmujemy na siebie wszelkie kwestie organizacyjne, które pochłaniają cenny czas i energię.

Zapewniamy projekt stoiska oraz jego wyposażenie

W szczególności, firmom powierzającym nam organizację eventów firmowych, takich jak targi międzynarodowe, oferujemy profesjonalną usługę budowy stoisk wystawienniczych. Dysponując bogatą i doświadczeniem tworzymy przestrzenie, które będą najlepszą wizytówką Twojej firmy i pozwolą jej odróżnić się od konkurencji.

W odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania klientów, projektujemy stoiska targowe. Uwzględniamy przy tym kwestie oświetlenia, oprawy graficznej oraz wyposażenia w meble. Oprócz tego gwarantujemy dostawę i montaż stoiska oraz niezbędne wsparcie techniczne. Projektowane przez nas stoicka na wystawy i targi firmowe, godnie reprezentują firmę na zewnątrz, budząc pozytywne odczucia wśród uczestników eventów. W ten sposób przyczyniamy się do zapamiętania oferty marki oraz stworzenia jej profesjonalnego wizerunku w oczach odbiorców.

Organizujemy obsługę hostess i tłumaczy

Udana prezentacja firmy podczas wystaw i targów firmowych to zasługa nie tylko starannie zaprojektowanego stoiska. Ogromny wpływ na kreowany wizerunek przedsiębiorstwa ma również jego obsługa. Naszych klientom proponujemy sympatyczne, komunikatywne i kulturalne hostessy, których zadaniem jest aktywny udział w promocji działalności firmy.

Nieodłącznym elementem w obsłudze eventu są także tłumacze. Wykwalifikowani znawcy języków obcych z uśmiechem i profesjonalizmem odpowiadać będą na pytania zagranicznych uczestników oraz udzielać im szczegółowych informacji. Wysoka jakość z obsługi z pewnością zostanie oceniona przez potencjalnych klientów i partnerów biznesowych.

Zapewniamy materiały reklamowe

Projektowanie stoisk oraz wynajem hostess i tłumaczy na wystawy i targi międzynarodowe to nie wszystko. Nasza kompleksowa oferta obejmuje też staranne przygotowanie potrzebnych materiałów reklamowych. W tym celu tworzymy skuteczne i atrakcyjnie wizualne katalogi, broszury, ulotki, wizytówki, roll-upy, standy reklamowe, systemy podwieszane, flagi firmowe i nie tylko.

Materiały reklamowe, które oferujemy klientom zlecającym nam organizację wystaw i targów firmowych, przygotowujemy w oparciu o indywidualny projekt i profesjonalne wykonanie. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi firmami z zakresu poligrafii reklamowej, jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość materiałów.

Warto nam zaufać!

Chcesz zlecić organizację wystawy lub targów międzynarodowych? Potrzebujesz kompleksowego wsparcia w przygotowaniu eventu branżowego? Od początku istnienia Confere pomogliśmy dziesiątkom firm z różnych branż w osiąganiu wyznaczonych celów biznesowych i pozyskaniu kontaktów handlowych. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!