Posiadamy duże doświadczenie w organizacji bankietów firmowych oraz uroczystych kolacji. Zarówno oryginalnych przebiegających według ustalonego scenariusza jak i klasycznych, wystawnych i eleganckich. Dokładne wymagania co do ich przebiegu ustalamy razem z Państwem, a następnie dbamy o ich właściwe i bezproblemowe przeprowadzenie.

Bankiety firmowe to wydarzenia o szczególnym znaczeniu dla każdego przedsiębiorstwa. Będące zwieńczeniem kolejnej rocznicy działalności, ukoronowaniem odniesionych sukcesów, a jednocześnie formą podziękowania dla pracowników i dotychczasowych kontrahentów, wymagają niezwykle starannej organizacji na najwyższym poziomie. W Confere zapewniamy pełen profesjonalizm w organizacji bankietów. Od 6 lat tworzymy wyjątkowe wydarzenia dla firm z różnych branż, dbając niezmiennie o najmniejsze detale przedsięwzięć. Zaufanie, jakim obdarzyli nas dotychczasowi klienci, to dla nas najlepsza motywacja do dalszego rozwoju.

Profesjonalna obsługa gości

W organizacji bankietów i imprez jubileuszowych, kładziemy nacisk na jakość świadczonych przez nas usług. Wiemy, jak ważny dla klientów jest prestiż organizowanej imprezy. Bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu, zapewniamy podniosły i szykowny charakter wszystkim wydarzeniom powierzonym w nasze ręce.

By sprostać potrzebom i oczekiwaniom klientów, do organizacji bankietów firmowych podchodzimy w sposób kompleksowy. Podczas wspólnej rozmowy, ustalamy zakres współpracy, określamy scenariusz wydarzenia i planujemy niezbędne atrakcje, dzięki którym spotkanie na długo zapisze się w pamięci jego uczestników.

Przygotujemy propozycję programu

Organizację bankietów firmowych realizujemy od A do Z w oparciu o scenariusz całej imprezy. Przebieg wydarzenia dopasowujemy starannie do okazji oraz zamierzonych celów. Inaczej przygotowujemy spotkania z okazji jubileuszu istnienia firmy, inaczej w przypadku spotkań mających zacieśnić więzy z kontrahentami.

Zawsze dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas scenariusze zachowywały równowagę pomiędzy częścią oficjalną oraz atrakcjami przygotowanymi dla gości wydarzenia. Kreatywne koncepcje, które przedstawiamy klientom, stanowią dla nas bazę dalszych przygotowań, które obejmują scenografię, program artystyczny oraz logistykę wydarzenia.

Zapewniamy catering i wsparcie techniczne

Udany bankiet nie może obyć się bez cateringu. Jego przygotowanie bierzemy na swoje barki, tworząc adekwatne do okazji propozycje menu, które będzie idealnym zwieńczeniem całego wydarzenia. Kwestie związane z cateringiem ustalamy indywidualnie z klientem, by w pełni sprostać jego wymaganiom.

Dbamy nie tylko o kubki smakowe uczestników bankietu, ale również o techniczną stronę wydarzenia. W ramach naszych usług, gwarantujemy najkorzystniejsze rozwiązania logistyczne, oprawę muzyczną, dźwiękową i oświetleniową oraz niezbędne wyposażenie sali. Dysponujemy także profesjonalnym personelem, będącym do dyspozycji w trakcie przyjęcia.

Jakie zapewniamy atrakcje?

Jednym z nieodłącznych elementów bankietów firmowych są też atrakcje, o które z przyjemnością zadbamy. W zależności od preferencji klienta, możemy zadbać o urozmaicenie wydarzenia w postaci występów kabaretowych, pokazów tańca, gimnastyki artystycznej oraz pokazów barmańskich. Chętnie sprostamy stawianym przed nami wyzwaniom.

Mniej oficjalna część bankietu doskonale zrównoważy jego podniosły ton, angażując w nienachalny sposób uczestników spotkania do skorzystania z dostępnych atrakcji. Wierzymy, że taki dodatek wpłynie pozytywnie na całokształt wydarzenia sprawiając, że to na długo zapisze się w pamięci zaproszonych gości.

Confere warto nam zaufać!

Chcesz zorganizować bankiet firmowy? Zależy Ci na kompleksowym i profesjonalnym przygotowaniu jubileuszu lub innego spotkania o wysokiej randze? Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia Confere. Na swoim koncie mamy organizację bankietów dla dziesiątek firm z różnych branż. Skontaktuj się, by omówić szczegóły współpracy!